Arapçeşme Mah. 1044/1 Sk. No:10 Gebze/KOCAELİ

iletisim@kasifogluvinc.com

0542 448 32 61

Kurumsal

Kaşifoğlu Vinç Platform

Kaşifoğlu Vinç Platform olarak müşterilerimizin Manlift, Sepetli Vinç ve Forklift kiralamalarında yanlarında olmak isteriz. Profesyonel ekipmanlarımız ve çalışma arkadaşlarımız ile kaliteli hizmet sunmak bizim işimiz.

2014 yılında Kocaeli Gebze ilçesinde hizmet vermeye başladık. 2014 yılından bugüne kadar firmamız bünyesinde bulunan araç sayısını her geçen arttırdık ve arttırmaya devam ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışı pek çok firma ile iş ortaklığı gerçekleştirerek projeleri başarılı bir şekilde tamamladık.

Vizyonumuz

Kaşifoğlu Vinç firması olarak büyüyen araç kadromuz ve çalışan personel sayımız ile Türkiye'nin her bölgesinde Manlift Kiralama ve Sepetli Vinç Kiralama hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti ve müşteri ağımız ile istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürüyoruz...

Misyonumuz

Kaşifoğlu Vinç firması gelişen Türkiye'de inşa, dekorasyon gibi alanlarda yardımcı araç (manlift, sepetli vinç) ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Yük ve ağır yük kaldırma ve taşıma konusunda profesyonel hizmet veriyoruz.